چینی ایرانی

سرویس چینی ایرانی حمایت از تولید ملی

با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از دستاورد تولید، هر روز که می‌گذرد کارخانه‌های زیادی شروع به تولید لوازم آشپزخانه می‌کنند. یکی از این لوازم، سرویس چینی ایرانی است. این دسته از لوازم به قدری زیبا طراحی و باکیفیت تولید شده که خریداران زیادی را به سمت خود کشیده است. پس در ادامه همراه ما باشید تا توضیحات بیشتری را ارائه دهیم.

برند سرویس چینی ایرانی

زمانی که تصمیم به خرید سرویس چینی ایرانی دارید، بهتر است اطلاع داشته باشید که برندهای گوناگونی دست به تولید زده‌اند. هر کدام از این برندها، دارای مشخصات و ویژگی‌های خاص خود هستند. برخی از این برندهای معروف عبارت است از:

  • برند زرین که با طراحی منحصر به فرد خود، به کشورهای خارجی نیز صادر می‌شود.
  • برند معروف دیگر، توس نام دارد. توس از سال‌ها پیش تولید خود را شروع و در این زمینه تجربه زیادی دارد. به همین دلیل، جای‌گاه خود را در بازار جهانی پیدا کرده است.
  • مقصود که در دسته بهترین برندها، در خاورمیانه قرار گرفته است.
  • نام برند دیگر، کاشان است. کاشان از بهترین و به روزترین ماشین آلات استفاده کرده تا تولید باکیفیتی داشته باشد.
  • از بهترین برندهای دیگر، پردیس و  تقدیس نام دارد. این دو برند، سالانه بیشترین تولید را در نظر گرفته است.
  • نسترن و یا سارگل از برندهای دیگر شناخته شده هستند.

این مورد را فراموش نکنید که هر کدام از برندهای بالا که نام برده شد، دارای مدل‌های متنوعی هستند که با نام‌های مختلفی به بازار عرضه می‌شوند.

مطالعه بیشتر: اگر میخواهید طول عمر طروف چینی خود را بیشتر کنید حتما از صفحه نحوه شستن و مراقبت از ظروف چینی دیدن فرمایید.

چرا سرویس چینی ایرانی؟

حال که با انواع برندها آشنا شدید،  افراد زیادی هستند که خرید برندهای خارجی را ترجیح می‌دهند. اما ما به شما خواهیم گفت که چرا خرید سرویس چینی ایرانی بهتر است؟ در ابتدا به این مورد باید اشاره کرد که تولید این ظروف با مواد اولیه درجه یک و به قدری باکیفیت انجام می‌شود که با برندهای خارجی در حال رقابت است. علاوه بر آن‌که، خیلی زود در سطح دنیا مشهور شده‌اند.

 این برندها با طراحی منحصر به فرد خود و تولید باکیفیت سعی می‌کنند تا خریداران، دست به حمایت تولید آن‌ها  بر دارند. با انتخاب هر کدام از این برندها، کالای شما مورد ضمانت و گارانتی  قرار خواهد گرفت و یا در صورتی که به هر دلیلی یکی از این ظروف شکسته و یا سرویس شما ناقص شود، به راحتی درون بازار پیدا و قابل خرید است.

به دلیل آن‌که در کشور به صورت مستقیم  تولید و نیاز به پرداخت گمرک، حمل‌ونقل  و  یا واسطه را ندارد از قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند.  تمامی تولیدات این ظروف، طبق استانداردهای بین‌المللی و با بهترین و مجهزترین ماشین آلات صورت گرفته است. هر یک از محصولات، به صورت تک نیز قابل خرید هستند. تنوع زیادی در محصولات دیده می‌شود، به طوری‌که برای هر سلیقه‌ای حق انتخاب وجود دارد.

به طور معمول، اقلامی  در محصولات خارجی  وجود دارد که  با فرهنگ آن‌ها سازگار است، پس در خیلی مواقع برای ما  کاربرد زیادی ندارد.  تمامی این محصولات دارای گواهی نامه معتبر هستند که  به کشورهای خارجی نیز صادر می‌شوند. علاوه بر آن‌که علامت استاندارد خود را دریافت کرده‌اند. در برخی موارد، شرایط امکان تعویض نیز برای افراد در نظر گرفته شده است.

سرویس چینی ایرانی از چند پارچه تشکیل شده است؟

زمانی که تصمیم به خرید این محصول دارید. باید اطلاع داشته باشید که هر کدام آن‌ها از تعداد پارچه‌های گوناگونی تشکیل شده است. بیست‌وپنج، بیست‌وشش و یا بیست‌وهشت پارچه که کاربرد آن برای دو، چهار تا  شش نفر کافی است. صد‌ودو، صد‌وهشت و یا صد‌وپنج که برای دوازده  نفر مناسب است.

مطالعه بیشتر:برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع ظروف چینی خارجی از صفحه ی ما دیدن فرمایید.

اما در خیلی مواقع به دنبال سرویس چینی ایرانی با تعداد نفرات زیاد هستیم، توصیه می‌شود صد‌وپنجاه‌وهفت، صد‌وشانزده و یا صد‌وسی‌وسه  پارچه را انتخاب کنید که برای هجده تا بیست‌وچهار نفر کافی است. البته لازم به ذکر است که در هر کدام از این پارچه‌ها، برخی  اقلام بیشتر و یا کمتر موجود هستند.

مطلب آخر

با مطالبی که در بالا گفته شد  برای یک خرید ایده‌آل و مقرون به صرفه، توصیه می‌شود سرویس چینی ایرانی را انتخاب و خریداری کنید. این مورد را فراموش نکنید که هر کدام از برندهای  بالا، دارای کارت گارانتی هستند. به طوری‌که تا چند سال، مورد ضمانت قرار گرفته می‌شوند. البته باید گفت که این ضمانت، تحت شرایط خاصی مورد قبول واقع می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *